13.07.2019

У ДОТ «Маяк» рятувальники провели яскраву акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

12 липня співробітники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області завітали до вихованців дитячого оздоровчого табору “Маяк”, розташованого у с. Рибаківка Березанського району.

Повідомляє ГУ ДСНС України у Миколаївській області.

На початку зустрічі фахівці Служби порятунку закликали дітей бути вкрай обережними під час відпочинку на водоймах і вчитись плавати, щоб почуватись на воді у безпеці. Враховуючи високий рівень пожежної небезпеки в області, співробітники ДСНС акцентували увагу на тому, що пустощі із відкритим вогнем можуть завдати значної шкоди і призвести до масштабної пожежі. Не обійшли стороною й тему вибухонебезпечних предметів, пояснивши те, які бувають боєприпаси та як слід діяти у разі їх виявлення.

На майданчику табору рятувальники 8 Державної пожежно-рятувальної частини продемонстрували пожежний автомобіль та роботу з спецобладнанням, яке щодня застосовується при виконанні завдань за призначенням.

Справжнє свято безпеки панувало на майданчику. Рятувальники влаштували квест по станціях «Вибухонебезпечна», «Безпека на воді», «Медична», «Гасіння умовної пожежі».
Друзі Миколаївської обласної організації Товариства Червоного Хреста України навчали дітлахів наданню першої допомоги людині, яка втратила свідомість.

Хлопчики та дівчатка залюбки приміряли спецодяг надзвичайників, подавали воду до осередку умовної пожежі та фотографувалися на згадку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *