01.10.2019

У Житомирській області підлітки побили 15-річну дівчинку та її маму

Постраждала дівчинка зізналася батькам, що вона систематично зазнавала цькування з боку нападників.

У Бердичеві Житомирської області мама 15-річної дівчинки, яка навчається в одному з профтехучилищ міста, подала заяву до поліції за фактом булінгу, якого систематично зазнавала її донька.

Жінка стверджує, що дівчинці постійно погрожують ровесниці. Звернутися до поліції їй довелося після того, як цієї неділі в парку культури та відпочинку її доньку, а потім і її саму, побили агресивні підлітки, передає Berdichev.biz.

За словами матері, про те, що її доньці забили «стрілку» у курилці за гаражами біля парку культури й відпочинку, вона дізналася вже після того, як їй надіслали СМС з проханням терміново прийти й врятувати дівчинку. Коли батьки прибігли, дитину вже били кілька дівчаток, навколо зібрався великий натовп підлітків, ніхто не намагався припинити бійку. Більш того – багато хто знімав все на мобільні телефони. За словами матері, коли вона кинулася рятувати доньку, то напали на неї.

За фактом цієї події був викликаний наряд поліції, підозрюваних у побитті доставили в Бердичівський міськвідділ поліції, де вони зробили низку життєрадісних селфі та розмістили їх у соціальних мережах. У поліції журналістам розповіли свою версію подій: що в результаті словесного конфлікту зав’язалася бійка між двома дівчатками, яка закінчилася завданням тілесних ушкоджень. Хто кого бив – з’ясовує слідство, відомості внесено до ЄРДР за ст. 125 ч. І Кримінального кодексу України.

Постраждала дівчинка зізналася батькам, що вона систематично зазнавала цькувань з боку нападників. Вони постійно погрожували й насміхалися зі своєї жертви й навіть казали, що хочуть бачити її в труні.

«Тепер сім’я боїться, що справу спробують зам’яти, адже одним з ініціаторів систематичного цькування і побиттів є донька співробітниці Бердичівського відділу поліції», — пишуть ЗМІ.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.