06.03.2020

У Житомирі та Львові ввели обмеження через коронавірус

Міська влада готується до того, що у Львові та Житомирі можуть виявити коронавірус.

У зв’язку з першими випадками коронавірусу в Україні влада Житомира та Львова підготувала низку обмежувальних заходів в п’ятницю, 6 березня.

Житомирська міськрада призупинила проведення масових святкових, розважальних, спортивних заходів та змагань на території Житомирської міської ОТГ, передає прес-служба міськради.

«Виконавчий комітет міської ради 4 березня погодив профілактичний і протиепідемічний план дій щодо запобігання занесенню і поширенню коронавірусу. Зокрема, рішенням позачергового засідання комісії ТЕБ та НС на території Житомирської міської ОТГ заборонено проведення масових, святкових, розважальних та спортивних заходів», — йдеться в повідомленні.

Заборона особливо сувора у випадку, коли йдеться про заходи, що проводяться в закритих приміщеннях і для дітей.

Міськрада Львова розробила план дій на випадок виявлення коронавірусу в місті, повідомляє прес-служба мерії Львова.

Усіх інфікованих будуть направляти в обласну інфекційну лікарню. Місцем обсервації для людей, які контактували із зараженими, визначений санаторій Немирів в Яворівському районі.

Також всі дитячі клуби, медустанови, дитбудинки сімейного типу, відділи соцзахисту, ЦНАП, школи і дитсадки забезпечені дезінфікуючими диспенсерами. В аеропорту і на залізничному вокзалі повинні встановити станції для гігієни рук. Також щодня проводиться дезінфекція громадського транспорту.

Усіх людей з підвищеною температурою прийматимуть в окремих кабінетах, а до тих, у кого температура тілі перевищує 38 градусів, будуть приїжджати сімейні лікарі додому.

Масові заходи обмежать на невизначений термін, а за рекомендаціями і в разі підозри на вірус можна буде звернутися на гарячу лінію.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *