09.09.2019

У Житомирі у формі СБУ напали на інкасаторів

Грабіжники у формі СБУ зі зброєю напали на інкасаторів, один з них поранений. У двох областях України ввели план Перехоплення.

У Житомирі скоєно збройний напад на інкасаторів з Волинської області, один з них поранений, повідомили в прес-службі Головного управління Національної поліції в Житомирській області.

Попередньо встановлено, що при переміщенні грошей з магазину в автомобіль на одного з поліцейських групи фізичної охорони Управління поліції охорони у Волинській області було скоєно напад невідомих із застосуванням вогнепальної зброї. Правоохоронець встиг устерегти сумку зі щойно отриманими грошима, закинувши її в салон броньованого автомобіля. Відразу ж інший поліцейський заблокував машину зсередини.

Оскільки нападники почали стріляти, один з інкасаторів отримав поранення в ногу. Зараз він доставлений в лікарню для надання медичної допомоги. Нападники з місця події зникли на автомобілі.

«Відомо, що це було троє чоловіків з написами СБУ на спинах. Вони завдали тілесних ушкоджень інкасаторам і заволоділи пістолетом Макарова і обоймою набоїв до нього», — йдеться в повідомленні.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *