27.11.2020

У Запоріжжі рейдери хотіли переоформити майна на 200 млн грн

У Запоріжжі рейдери планували заволодіти майновими комплексами декількох комерційних структур за більш ніж 200 млн грн. У рейдерську групу входили приватні нотаріуси із Запорізької та Дніпропетровської областей.

Співробітники Служби безпеки України запобігли в Запоріжжі протиправній діяльність групи рейдерів. Зловмисники планували заволодіти корпоративними правами та майном підприємств на більш ніж 200 мільйонів гривень, повідомляє прес-служба СБУ.

«За даними попереднього слідства, до складу угруповання входило близько 10 осіб, серед яких — приватні нотаріуси із Запорізької та Дніпропетровської областей. Зловмисники планували заволодіти майновими комплексами декількох комерційних структур, зокрема, агропромислових підприємств», — йдеться в повідомленні.

Рейдерам вже вдалося здійснити перше незаконне переоформлення майна на один мільйон гривень.

Зловмисники оформили нерухомість на підставну особу, використавши при цьому підроблені документи і печатки. «Свій» нотаріус протиправно вніс зміни до відповідних реєстрів.

Відзначається, що на це майно суд наклав арешт.

«Оперативники СБ України встановили, що учасники угруповання планували заволодіти трьома великими майновими комплексами. При проведенні декількох обшуків у фігурантів справи правоохоронці вилучили підроблені печатки державних установ, довіреності та паспорти громадян України, приладдя для виготовлення підроблених документів», — наголошується в повідомленні правоохоронців.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *