25.06.2021

У зоопарку розповіли, чому вирішили віддати двох новонароджених левенят до Луцьку

Двох маленьких левенят, які народились у зоопарку Миколаєва 13 лютого, віддадуть до Луцьку. Зроблять це через те, що у Миколаївському зоопарку вистачає левів, а їхнє утримування обходиться недешево. Всього ж нині в Миколаєві аж шість левів.

Про це розповів заступник директора зоопарку зі зоотехнічних питань Юрій Кириченко.

Що стосується левенят, то зараз вони знаходяться у вольєрі зі своєю мамою-левицею, але рано чи пізно залишать Миколаїв.

«Їм вже більше двох місяців. Все з ними добре, знаходяться зараз з мамою у приміщенні. У нас є домовленість зі зоопарком Луцьку, вони візьмуть наших дитинчат собі – самця й самицю», — розповів він.

На запитання, чи отримає Миколаїв натомість інших тварин, Кириченко відповів, що їх цікавлять лише рідкісні тварини, яких немає зараз у Миколаєві. Також однією з причин, що левенят віддадуть, є їхнє дороговартісне утримування.

«Зоопарк завжди націлений на те, щоб поповнювати колекцію лише тими тваринами, які потрібні для нашої колекції. Якщо виходить так, що тварини для зоопарку зайві й їх багато, ми йдемо навіть на те, щоб або передавати на тривале утримання їх за договором, або просто даруємо іншим зоопаркам. Так само чинять і наші колеги. […] Уявіть собі, у нас зараз 6 левів – вони ж «з’їдять» бюджет зоопарку», — додав він.

Джерело: MyCity

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.