15.09.2020

У ЗСУ зафіксували летальний випадок від коронавірусу

Співробітник ЗСУ проходив лікування в Білоцерківській міській лікарні, а позитивний результат ПЛР-тесту отримав 4 вересня.

У Збройних силах України зафіксовано сьомий летальний випадок від коронавірусу. За добу зареєстровано 29 нових випадків захворювання на COVID-19, що на п’ять більше від вчорашнього показника, повідомляє Командування медичних сил ЗСУ у вівторок, 15 вересня.

«На жаль, в Збройних силах України зафіксовано сьомий летальний випадок від коронавірусу. Так, в зв’язку з гострою респіраторною хворобою COVID-19, викликаною коронавірусом SARS-CoV-2, 14 вересня помер співробітник ЗС України (Біла Церква)», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що чоловік хворів з 3 вересня, проходив лікування в Білоцерківській міській лікарні, а позитивний результат ПЛР-тесту отримав 4 вересня.

«Хвороба протікала з вираженою симптоматикою, мав хронічні супутні захворювання, які потребували лікування вузькопрофільних фахівців. 14 вересня стан здоров’я різко погіршився, реанімаційною бригадою було розпочато інтенсивну терапію, яка не дала позитивного результату. Висловлюємо співчуття близьким і рідним», — додали військові медики.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *