24.12.2019

У Карпатах ведмеді не можуть заснути через рекордно теплу зиму

У центрі реабілітації, де перебувають понад 30 ведмедів, заснули тільки троє з них. Холоди в регіоні протрималися лише тиждень на початку зими.

Ведмеді в центрі реабілітації бурих ведмедів у Карпатах не можуть заснути через теплу погоду. Про це повідомила прес-служба Національного природного парку Синевир у вівторок, 24 грудня.

«У центрі реабілітації бурих ведмедів заснули тільки три клишоногі. Причиною ведмежого безсоння є недостатньо низька температура повітря. Справжня зима в регіоні протрималася тільки тиждень на початку грудня. За цей час встигли впасти в стан анабіозу — зимовий сон — три ведмеді: Беня, Дюрій і Потапич. Решта — чекають морозів», — сказано в повідомленні.

У центрі живуть 32 ведмеді, які раніше все своє життя прожили в неволі, тому зимовий сон для них явище невідоме. Зазначається, що торік у центрі заснула більша частина ведмедів.

Тривалість ведмежого сну щороку залежить від температурних коливань взимку. У холодні зими ведмеді спали до весни, а внаслідок потепління взимку часто прокидалися і виходили з барлоги на деякий час.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.