24.02.2019

У Карпатах рятують ще чотирьох туристів

В українських горах рятують ще чотирьох туристів, які сходили на Піп Іван. Вчора двох травмованих лижників вдалося знести.

В Івано-Франківській області тривають роботи з порятунку туристів. У супроводі фахівців ще четверо людей сьогодні зійдуть до підніжжя гори Піп Іван.

Про це повідомляє Укрінформ .

«У Карпатах тривають рятувальні роботи. Четверо людей будуть сходити в супроводі рятувальників до підніжжя гори Піп Іван», — повідомили в черговій зміні.

За їхньою інформацією вчора двох травмованих туристів вдалося знести до підніжжя гори Піп Іван, звідки швидкою їх доставили в Верховинську ЦРЛ. Двоє людей загинули. На вершині залишаються їхні тіла і четверо туристів.

Відомо, що серед загиблих — Павло Вінтонюк з Коломиї. Про це повідомила його дочка Ярина Вінтонюк. «Загинув мій батько, Павло Вінтонюк і молодий хлопець Роман. Хлопців з обмороженнями намагаються транспортувати. Рідним Романа висловлюю співчуття від імені нашої сім’ї», — повідомила Ярина Вінтонюк.

Як повідомила Лілія Ткачук, другий загиблий в Карпатах — Роман Беркещук з Коломиї.

«Сьогодні не стало одного з найрідніших мені людей! Йому було тільки 26! Мій дорогий Роман Беркещук, ти віддав життя улюбленій стихії — горам. Саме ти навчив любити альпінізм, подорожі та походи… Ти підкорив багато гір п’ятитисячників — Монблан, Казбек і багато інших вершин, а життя віддав рідним Карпатам», — повідомила Ткачук.

Як зазначили в черговій частині обласного управління ДСНС, тіла загиблих з вершини теж будуть транспортувати сьогодні.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *