26.10.2019

У Києві вимагають легалізації марихуани

Учасники акції мітингують біля будівель МВС, МОЗ та Верховної Ради. Вони вимагають доступ пацієнтів до медичного канабісу.

У суботу, 26 жовтня в Києві проходить черговий марш прихильників легалізації медичної марихуани. Активісти мають намір пройтися до будівель двох міністерств і парламенту, повідомляє Страна.ua.

Так, близько полудня учасники зібралися біля Кабінету міністрів звідки пройдуть ходою до міністерства внутрішніх справ і охорони здоров’я. Марш повинен завершитися мітингом біля будівлі парламенту.

Учасники акції вимагають врегулювання законного доступу пацієнтів до медичного канабісу, а також декриміналізації незначних проступків, пов’язаних з незаконним зберіганням канабісу без мети збуту.

За словами організаторів, вживати марихуану в медичних цілях необхідно майже двом мільйонам осіб, які не можуть отримати ефективного лікування через відсутність відповідного правового поля в країні. Серед цих двох мільйонів близько 20 тисяч — діти з фармрезістентними формами епілепсії. Також в цю групу входять сотні тисяч онкохворих.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *