01.08.2020

У Києві водії влаштували бунт на штрафмайданчику

Близько п’ятдесяти водіїв обурені діями співробітників, які не встигають повертати авто за обіцяні в брошурі чотири хвилини.

Люди погрожують не випустити ввечері співробітників з робочих місць.

У Києві на штрафмайданчику, де повинні повертати евакуйовані автомобілі, водії влаштували бунт через неможливість отримати свої машини і викликали патрульних. Про це в суботу, 1 серпня, повідомляє ТСН.

Зазначається, що інцидент стався за адресою вулиця Набережно-Лугова, 4. Півсотні водіїв обурювалися діями працівників штрафмайданчика. За словами людей, вони оплатили штраф через додаток SmartCity, але це ніяк не сприяло прискоренню процедури повернення. Водночас у рекламних брошурах вказується, що повернення при такій оплаті повинне тривати чотири хвилини.

У невеликому приміщенні знаходиться щонайменше 25 людей і ще стільки ж на вулиці. Працівники установи в поясненні поліції повідомили, що не встигають через невелику кількість штату. Вони порадили водіям приїхати в інший день, проте, за стоянку вони повинні щодня платити.

Зараз ситуація напружена. Водії пишуть заяву в поліцію і погрожують не випустити працівників штрафмайданчика з робочих місць.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *