08.03.2019

У Києві жінки вийшли на Марш проти сексизму та насильства

На Михайлівській площі столиці проходить Марш жінок. Гасло, під яким жінки вийшли 8 березня на акцію, — “Солідарність і різноманіття. Разом проти насильства!”.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Ми об’єднуємось заради спільної мети: посилити голос жінок та нашу видимість у суспільстві. Ми більше не будемо терпіти зверхність, зневагу, сексизм, сексуальну об’єктивацію та насильство. Наші потреби — це не “жіночі питання”, як ми часто чуємо від посадовців, ЗМІ та загалом від суспільства. Наші потреби — це невід’ємні права людини”, — наголосили на початку маршу його організатори.

Наразі на марш вийшли близько двох сотень осіб. Вони тримають плакати з надписами «Місце жінки всюди», «Антиберегиня», «Жінка — не товар», «Жінка — людина, а не інкубатор». Серед учасників мітингу — посол Королівства Швеція в Україні Мартін Хагстрьом.

Організатори маршу — громадські організації Insight LGBTQ NGO, Український жіночий фонд.

Марш супроводжує поліція комунікації, представники вибухотехнічної служби, три автомобілі швидкої допомоги, патрульна і кінна поліція. Охороняють учасників маршу представники Нацгвардії.

На початку маршу правоохоронці затримали кількох радикально налаштованих молодиків, які намагалися вчинити провокації і повалити апаратуру учасників акції.

Праворадикали, яких налічується кілька десятків, організували свій мітинг біля пам’ятника княгині Ользі. Вони розгорнули плакати з надписами «Проти лесбійського сепаратизму». Їх теж оточили представники Нацгвардії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *