15.11.2019

У Києві затримали відомого «злодія в законі»

Нелегально проживаючи в Києві, зазначають у поліції, фігурант, окрім створення і контролю злочинних груп, також відвідував «сходки» кримінальних авторитетів.

У Києві затримали так званого «злодія в законі» на прізвисько Лаша Очамчирський, який нібито мав намір контролювати діяльність злочинних груп, які займаються грабежами, здирництвом і викраденням людей, повідомив прес-центр правоохоронців.

В Україні його затримували неодноразово, а до 2017 року він навіть перебував у міжнародному розшуку за підозрою у створенні банди для викрадення людей і відмивання коштів.

«У кримінальному середовищі він виконує роль «третейського судді» і підтримує дружні стосунки з кримінальними авторитетами різних країн», — пояснили в поліції.

Нелегально проживаючи в Києві, зазначають у поліції, фігурант, окрім створення і контролю злочинних груп, також відвідував «сходки» кримінальних авторитетів. На одній з них його затримали в березні, після чого видворили до Туреччини і заборонили в’їзд в Україну на три роки. Повернувся в країну він шляхом незаконного перетину кордону, пояснили в Нацполіції.

15 листопада його затримали на столичній Кільцевій дорозі. Він доставлений в пункт тимчасового перебування, вирішується питання про примусове видворення затриманого.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *