19.11.2019

У Києві з підлітків виманювали гроші нібито за зйомки у серіалі

Режисер проводить кастинги і обіцяє ролі, за підготовку до яких вимагає тисячі гривень.

Київський режисер Ігор Ратушний пропонує юним дівчатам ролі в молодіжному серіалі за тисячі гривень передоплати. Кількість потерпілих збільшується, а шахрай продовжує «збирати кастинги». Про це йдеться в сюжеті програми Гроші.

Зазначається, що до журналістів звернулися двоє неповнолітніх дівчат, які натрапили на кінематографічний «шанс» на одному із сайтів. За словами жертв, вони одночасно направили «режисерові» свої анкети для участі в серіалі Блогери.

Незабаром дітей запросили на кастинг, після чого Ратушний пропонував їм ролі з умовою передоплати (три тисячі гривень) за 20-годинну підготовку. Заняття дійсно були, але майбутніх «акторів» вчили тільки скоромовки. Після «підготовки» ошукані батьки вимагали у «режисера» повернути гроші. Цього він не зробив і до сьогодні.

За весь час шахрайства «режисер» заробив тисячі доларів. Ігор Ратушний продовжує свою діяльність і вже запрошує до зйомок наступного проекту нові таланти. Журналістам він не зізнався в шахрайстві і додав, що не має права розповідати, який канал замовив у нього проект через договір про нерозголошення.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *