04.02.2019

У Києві мати втопила своїх дітей в озері: з’ясувалися нові подробиці

2d1f9839991abceee28338a2ad1bbe59

Комплексна психолого-психіатрична експертиз показала, що жінка в момент вчинення злочину не могла усвідомлювати значення своїх дій та керувати ними внаслідок розладу психічної діяльності.

Прокуратура наполягає на примусовому лікуванні жінки, яка у жовтні 2018 року втопила двох своїх дітей в озері Срібний кіл поблизу станції метро «Осокорки» у Києві.

Як повідомили у прес-службі прокуратури міста Києва, завершено досудове розслідування за підозрою Катерини Бабкіної у вбивстві двох своїх дітей. У ході досудового розслідування слідчими і прокурорами зібрано достатньо доказів, які вказують на вчинення цього злочину матір’ю загиблих дітей, йдеться у повідомленні.

Дії жінки кваліфіковано за п.п.1, 2 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство двох осіб, а також малолітніх дітей) Кримінального кодексу України.

«Згідно з результатами комплексної психолого-психіатричної експертизи, установлено, що підозрювана в момент вчинення злочину перебувала у стані неосудності, не могла усвідомлювати значення своїх дій та керувати ними внаслідок розладу психічної діяльності», — йдеться у повідомленні.

У прокуратурі додали, що, згідно з висновками лікарів, стан підозрюваної з часу вчинення злочину не змінився, вона потребує застосування примусових заходів медичного характеру.

У зв’язку з цим слідчим за погодженням з прокурором скеровано до суду клопотання про застосування щодо підозрюваної примусових заходів медичного характеру у вигляді госпіталізації до психіатричного закладу із суворим наглядом, що виключало б її небезпечну поведінку.

На час розгляду клопотання підозрювана перебуває у медичному закладі закритого типу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *