01.10.2019

У Києві на залізничному вокзалі відкрили зал очікування для військових

Зал може одночасно приймати до 40 відвідувачів і буде обслуговуватися Укрзалізницею спільно з громадськими активістами і волонтерами.

На Центральному залізничному вокзалі станції Київ-Пасажирський відкрився зал очікування для учасників операції Об’єднаних сил. Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці у вівторок, 1 жовтня.

Зазначається, що зал передбачений для короткочасного перебування військовослужбовців при наявності документа, що посвідчує особу, і проїзного документа (крім приміського сполучення).

Зал розташований на першому поверсі будівлі Центрального вокзалу (із західної сторони) і працює цілодобово. Раніше тут розміщувався так званий депутатський зал. У ньому обладнані: кімната для прийому їжі, буфет, санітарні кімнати, душ, камери схову. Там є м’які місця для сидіння, телевізор, холодильник, бібліотека, розетки, доступ до Інтернету. Крім того, тут під час очікування військові зможуть скористатися пральною машиною, дошкою для прасування з праскою, сушаркою для білизни, кавоваркою і чайником.

Зал може одночасно приймати до 40 відвідувачів і буде обслуговуватися Укрзалізницею спільно з громадськими активістами, волонтерськими організаціями.

Очікується, що протягом двох тижнів подібні зали відкриються у Львові, Одесі, Дніпрі і Харкові, а потім у всіх обласних центрах. Після цього буде вирішуватися питання доцільності відкриття залів очікування для військових на інших вокзалах.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *