08.11.2019

У Києві на поминках отруїлися 14 осіб

В одному з відібраних зразків харчових продуктів виявлено патогенні мікроорганізми сальмонели.

У Києві 14 осіб отруїлися на поминальному обіді в закладі Бюджет кафе. Про це повідомляє столичне управління Держспоживслужби в п’ятницю, 8 листопада.

«Була отримана інформація, що за період з 27.10.2019 по 29.10.2019 в місті Києві зареєстровано 14 випадків захворювання на гостру кишкову інфекцію громадян, в тому числі один випадок захворювання дитини, після відвідування поминального обіду в закладі громадського харчування Бюджет кафе», — йдеться в повідомленні.

Усі постраждалі відвідували кафе на поминальному обіді і їли коливо, борщ, пампушки з часником, компот, пиріжки з м’ясом і маком, овочеву, м’ясну і сирну нарізки, оселедець, яйця фаршировані грибами, закуску гостру з сиром, печериці мариновані, салат з буряком і чорносливом, салат зі свіжої капусти.

Після інциденту в закладі було проведено перевірку і відібрано чотири проби харчових продуктів для проведення лабораторних досліджень. Один з відібраних зразків не відповідає вимогам Державних санітарних правил і норм — у зразку колива було виявлено патогенні мікроорганізми сальмонели.

На підставі отриманих результатів кафе було видано рішення про тимчасове припинення виробництва і / або обігу харчових продуктів. Також відповідну заяву було передано в поліцію.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *