07.02.2020

У Києві на прийомі у лікаря померла дитина

 

Дворічного хлопчика не стало прямо під час проведення гастроскопії. Він помер на руках у батька.

Батьки звинувачують медиків у смерті свого 2-річного сина. Мати загиблого Максима згадує, що ще 4 лютого ввечері син грав зі старшою сестрою, передає ТСН.

«Вони стрибали на ліжку. В руках у нього була лялька, від якої відірвав ногу. Він цю ногу гриз і, коли зістрибнув з ліжка на подушки, мабуть, поперхнувся цієї ногою», — говорить мама хлопчика Олена Мигович.

Батьки відразу перевірили горло. Папа перевернув хлопчика догори ногами. Все начебто було нормально, але трохи пізніше дитину почало нудити. Через годину його знудило знову.

Батьки викликали швидку, і Максима госпіталізували в дитячу лікарню на вулиці Богатирській у столиці. Там зробили рентген, взяли аналізи і на ранок призначили гастроскопію.

Саме ця процедура стала фатальною для дитини. Після першої процедури лікар сказав, що нічого не бачить, а тому її треба повторити. Дитина кричала і плакала. Спочатку сина тримала мати, а потім батько.

«Потім вставив вдруге. Він, коли діставав зонд і шайбу, то пішла кров. Розпухла шия, син посинів», — говорить батько загиблого Юрій Мигович.

Серце Максима перестало битися на руках у батька. Його намагалися реанімувати, але марно. Результат показав, що смерть дитини настала через розрив глотки і стравоходу.

Завідуюча хірургічного відділення лікарні на Богатирській коментувати висновок бюро експертиз відмовляється. «У нас немає висновку. Нам не прислали, вибачте, будь ласка. Я думаю, що оцінку дадуть компетентні органи. Зондування було призначено, тому що було кровотеча», — говорить Світлана Брагинська.

Адвокат каже, якщо лікарську помилку все ж доведуть, то медику, який зробив зондування, може загрожувати до п’яти років в’язниці.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.