18.07.2019

У Києві на хабарі затримали головного податкового ревізора

Чиновник в категоричній формі вимагав від підприємця гроші за сприяння в проведенні позапланової перевірки підприємства та отриманні позитивного висновку.

Правоохоронці Києва в середу, 17 липня, затримали на хабарі головного державного податкового ревізора — інспектора відділу перевірок у сфері будівництва Департаменту аудиту Головного управління ДФС у Києві. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

Згідно з повідомленням, у правоохоронні органи звернувся представник приватного підприємства, який повідомив, що чиновник в категоричній формі вимагає від нього хабар за сприяння в швидкому проведенні позапланової перевірки даного підприємства і отриманні позитивного висновку. Свої «послуги» ревізор оцінив у тисячу доларів.

«У ході контролю за вчиненням злочину чиновника затримали в робочому кабінеті одразу після одержання ним коштів», — йдеться в повідомленні.

Наразі затриманому готується повідомлення про підозру, також вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу і звільнення з посади.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *