25.05.2020

У Києві побили заступника головлікаря Інституту раку

Напад на доктора медичних наук Анатолія Шудрака був скоєний зі спини, удари завдавалися тільки в голову.

Вранці в понеділок, 25 травня, в Києві на заступника головного лікаря Національного інституту раку (НІР) Анатолія Шудрака було скоєно напад. Про це повідомив головний лікар цього інституту Андрій Безносенко на своїй сторінці в Facebook.

«НІР бачив багато, але ніхто не очікував, що о 8 ранку, коли пацієнти і лікарі входять в клініку, перед головним входом відбувається напад на лікаря — мого заступника з хірургічної частини, доктора медичних наук, заслуженого лікаря України та лауреата Державної премії Шудрака. Напад точно нагадує напад на мене — без слів, удари зі спини, тільки в голову, не виключено, з використанням кастета», — написав Безносенко.

За його словами, комісія, в яку входить Шудрак, зафіксувала в інституті нестачу матеріальних цінностей майже на 9 млн гривень.

«Досудове розслідування буде здійснювати Голосіївське управління поліції, процесуальне керівництво — Київська місцева прокуратура №1. За попередніми даними, нападник був один. Медичну допомогу потерпілому надавали на місці. Мотиви та обставини вчинення кримінального злочину встановлюються», — розповіла Максимець.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *