28.11.2019

У Києві чоловіка затримали за зґвалтування школярки

Зловмисник через соцмережі знайомився з дітьми і починав спілкування. Пізніше він зустрівся з однією з них — 10-річною школяркою. Чоловік завів дівчинку в занедбаний будинок і зґвалтував.

У Києві затримали 41-річного чоловіка, який підозрюється в скоєнні сексуального насильства над 10-річною школяркою. Про це в середу, 27 листопада, повідомила прес-служба прокуратури міста.

«Встановлено, що підозрюваний через соціальні мережі знайомився з малолітніми дітьми, додавався їм у друзі і починав спілкування. Так, познайомившись з 10-річною школяркою, чоловік почав надсилати їй повідомлення сексуального змісту і фотографії порнографічного характеру», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в подальшому підозрюваний зустрівся з потерпілою, відвів її в занедбану недобудовану будівлю, де всупереч її волі зґвалтував.

Зловмисника вдалося встановити і затримати. Зараз чоловікові повідомлено про підозру за статтею про вчинення розпусних дій щодо малолітньої особи (за ч. 2 ст. 156) і за статтею про вчинення дій сексуального характеру стосовно особи, яка не досягла чотирнадцяти років (ч. 4 ст. 153 КК України).

Зараз за клопотанням місцевої прокуратури підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на два місяці. Встановлюється причетність підозрюваного до скоєння інших злочинів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.