18.07.2019

У Києві школяр заплатить 100 тисяч за побиття однокласника

Дев’ятикласнику призначено покарання у вигляді одного року умовного терміну і штраф у 100 тисяч гривень.

У Києві дев’ятикласника засудили до покарання у вигляді умовного терміну в один рік, а також виплати 100 тисяч гривень морального збитку через побиття школяра. Такий вирок міститься в реєстрі судових рішень.

Згідно з даними суду, в січні цього року удень ​​на стадіоні школи №259 на проспекті Маяковського, 21-Г, у школяра зав’язався конфлікт зі своїм однокласником. Він завдав йому не менше 17 ударів по тілу і голові.

В результаті, у підлітка діагностували закриту черепно-мозкову травму, уламковий втиснутий перелом передньої стінки лобової пазухи зліва зі зміщенням уламків, струс головного мозку, підшкірні крововиливи лобної ділянки зліва, які відносяться до тілесного ушкодження середнього ступеня тяжкості, що спричинило тривалий розлад здоров’я на строк понад 21 день.

Школяр повністю визнав себе винним у скоєнні злочину за статтею «умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження». При цьому він розкаявся. Таким чином, до нього застосовано покарання у вигляді одного року умовно, а також виплати 2676 грн матеріальних збитків і 100 тис.гривень моральної шкоди.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *