09.07.2021

У Коблево воду після опадів відкачували спецтехнікою

Через відсутність зливостоків в курортному селі Коблево воду, що скупчилася після рясних дощів, довелося відкачувати за допомогою спецтехніки.

Про це повідомляє місцеве видання Koblevo News.

Відзначається, що відсутність зливостоків є гострою проблемою, яка існує там не перший рік. Вода систематично накопичується навпроти центральних баз відпочинку, наприклад, готелю «Меліоратор-Південь». Раніше там була зливова каналізація, яку зацементували при будівництві туристичного об’єкта.

7 липня бригада з чотирьох машин з ранку відкачувала воду. Заступник глави Коблевської ОТГ Іван Кепін зазначив, що це був єдиний спосіб прибрати її.

За словами начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього середовища, інфраструктури, містобудування, архітектури та капітального будівництва Коблевської сільради Олега Ангелова, до процесу відкачування води залучили всі

Структурні підрозділи комунальних служб Коблевської сільської ради. Таке рішення прийняв сільський голова Володимир Панич.

КП «Коблевська селькоммунхоз», ДОЗ «Причорномор’я», МНС, у яких теж є ассенізаторська машина, включилися в роботу по відкачуванню води по проспекту Курортному, — сказав Олег Ангелов.

З ранку вже працювало близько 60 машин, але великого результату це не дало, так як затоплення опинилося рясним. Дорожній рух регулювали співробітники поліцейської патрульної служби для вільного проїзду машин, які перевозили відкачану воду.

Проблему сільрада збирається вирішувати капітально — разом з дорогами і зливовими стоками, а також пішохідними доріжками.

Позахоплювали тротуари, а люди документів на них не мають. Тротуари підняли — і здійснюють там комерційну діяльність. Тому ми особисто з сільським головою будемо брати участь в детальної перепланування по проспекту Курортному, — заявив Олег Ангелов.

Крім того, допомогу комунальним службам також надали представники бізнесу туристичної зони.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *