21.09.2021

У Коблевській ОТГ почалася безкоштовна стерилізація безпритульних тварин

Спеціаліст з благоустрою Коблевської сільради повідомляє про те, що в Коблевській ОТГ проходить стерилізація безпритульних кішок і собак. 

За словами Геннадія Полухина, Коблевська сільська рада виділила кошти на вилов, стерилізацію і повернення на місце безпритульних кішок і собак.

У середу, 22 вересня служба відлову з фахівцем з благоустрою здійснюватимуть вилов безпритульних собак по громаді і стерилізувати їх в клініці. Після стерилізації тварини будуть перебувати на карантині протягом тижня під наглядом ветеринара.

Геннадій Полухін, фахівець з благоустрою Коблевської сільради:

— Укладено договір з одеською фірмою, яка вже почала відловлювати тварин і стерилізувати їх. 22 вересня вони приїдуть вже втретє в Коблевську ОТГ. Зараз у них в клініці близько 5 собак з Рибаківки, які простерилізовані і знаходяться на карантинному утриманні під наглядом ветлікаря. Всього, на даний момент, прооперовано близько 20 тварин, плануємо по максимуму стерилізувати їх. Одеська фірма відловлює бездомних собак, робить фотофіксацію, записують місця їх знаходження і проводить стерилізацію у себе в клініці.

Повідомити про місце дислокації безпритульних тварин можна до відділу з благоустрою, повідомляє фахівець Коблевської сільради.

Нагадаємо, в рамках конференції «Зоопарк в реаліях» делегація представників зоологічних спільнот з усієї України відвідала АТ «Коблево», співробітники якого провели екскурсію по підприємству.

Джерело: О Коблево

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.