29.05.2020

У Корабельному районі відновлюють дороги та тротуари

У Корабельному районі міста Миколаєва продовжують відновлювати внутрішньоквартальні проїзди.

Повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

Наразі виконують капітальний ремонт дорожнього покриття від пр. Корабелів вздовж будинку № 10-а до гімназії №3 з тротуаром вздовж ЗОШ №54. Оскільки поруч розташовані навчальні заклади та дитячий центр позашкільної роботи, тут завжди людно. Дорожнє покриття та тротуари давно прийшли в аварійний стан.

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич під час робочої поїздки перевірив хід капітального ремонту, що розпочався два тижні тому. Мер зробив кілька зауважень щодо якості робіт, які підрядник зобов’язався невідкладно усунути.

— Це важлива ділянка, — зазначає міський голова. — Цією дорогою діти ходять до школи, батьки ведуть малят до дитячого садочку. Тому міський простір тут має бути якісним та зручним. 

Як розповів голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов, протягом останніх років у “6 мікрорайоні ” вже відремонтовано значний обсяг дорожнього покриття.

— Фактично у нас залишився один проєкт, для якого вже виготовлено проєктно-кошторисну документацію. Реалізуємо його в 2021 році. Тоді й зможемо констатувати, що в “6 мікрорайоні”, де проживають біля 15 тисяч містян, повністю оновлені внутрішньоквартальні проїзди та відремонтовані пішохідні зони, — каже посадовець. 

Не залишився поза увагою влади і приватний сектор. У Корабельному районі заплановано реалізувати 8 проєктів з відновлення дорожнього покриття вулиць.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *