19.09.2021

У Корабельному районі через прорив колектора нечистотами затопило двори приватних будинків

У Миколаєві в суботу ввечері, 18 вересня, після рясних дощів стався прорив каналізаційного колектора діаметром 1200 мм в районі вулиці Липовій.

Прорив стався біля горизонтального дуба в парку «Дружба» близько 20:45, після чого по вулиці в буквальному сенсі з величезною швидкістю потекла річка з фекалій. Стоками залило двори приватних домоволодінь, розташованих уздовж вулиці. Місцями потоком фактично розмило землю, утворили ями.

Як зазначають місцеві жителі, постраждала рослинність в їх дворах. Рослини потоком просто поклало на землю. Також затопило підвали.

«Крім рослин постраждали будки собак, пісочниці, іграшки. Все це зараз просто викидаємо. При цьому сморід стоїть неймовірна. Обурливо, що аварійна бригада «Миколаївводоканал» відмовлялася до нас виїжджати, мовляв вихідний. І тільки коли ми почали дзвонити в усі інстанції, чиновникам, приїхала аварійна бригада », — розповіла одна з мешканок.

У прес-службі МКП «Миколаївводоканал» підтвердили, що стався прорив каналізаційного колектора.

«Витік з колектора зупинили в районі 23:00, на даний момент витікання стоків немає. На даний момент фахівці підприємства обстежують місце прориву, ведуть підготовчі роботи. Завтра на місце приїде техніка, після земельних робіт стане зрозуміло, який обсяг пошкодження. Що стосується відмови аварійної бригади приїжджати, ця інформація не відповідає дійсності. Коли робітники підприємства прибутку, місцеві жителі допомогли їм знайти місце прориву, після чого відразу ж почалися роботи по його ліквідації », — повідомили в прес-службі.

Джерело: КорабеловІнфо

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.