27.09.2020

У Кривому Розі шахтарі продовжують протестувати

Під землею вже 25-ту добу поспіль перебувають 60 гірників. Їх колеги і сім’ї кожен день проводять мітинги в їх підтримку.

Підземний протест на Криворізькому залізорудному комбінаті продовжують 60 шахтарів. Про це заявив голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець у Facebook в неділю, 27 вересня.

«60 гірників шахт Жовтнева і Батьківщина (КЗРК) 25 добу поспіль продовжують підземний протест. Колеги протестуючих, їх дружини кожен день проводять мітинги на підтримку гірників як в Кривому Розі, так і в Києві», — написав Волинець.

При цьому адміністрація підприємства шукає нові механізми тиску і залякування тих, хто підтримує протести як на вулиці, так і в соціальних мережах, каже голова профспілки.

Зокрема, з шахти Жовтнева йому повідомили, що в.о. заступник голови правління ВАТ Кривбасзалізрудком Олександр Капука виставив на своїй сторінці в соцмережах відомості з особистими даними гірників, які брали і беруть участь в підземному протесті на шахтах комбінату.

«А вчора у одного з учасників протесту — машиніста електровоза ділянки №10 Переславця Андрія обікрали квартиру. Залізли через вікно і винесли через двері електроніку, побутову техніку та інші матеріальні цінності. Тобто фактично керівник комбінату виступив навідником для домушників», — резюмував Волинець.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *