10.09.2021

У кількох школах Миколаєва виявили коронавірус: класи переводять на дистанційку

У Миколаєві станом на дев’яте вересня на самоізоляції через COVID-19 перебувають учні п’яти закладів загальної середньої освіти.

Інформацію підтвердила заступниця начальниці управління освіти і науки Миколаївської міської ради Світлана Макарова.

«Дійсно, починають хворіти. Частіше це діти хворіють, але є серед педагогів хворі. І ті класи, де навчається дитина, відповідно до санітарних норм, йдуть на самоізоляцію. Сьогодні (9-го вересня – ред.) це школа №1. Далі школа № 3, № 32, № 53 і гімназія № 2. Якщо 50% класів закриваються, то йде вся школа, відповідно до постанови головного санітарного лікаря», – заступниця начальниці управління освіти і науки Миколаївської міської ради Світлана Макарова.

У школі №53 кореспондентам Суспільного розповіли, що на коронавірус захворіла одна старшокласниця, тому увесь клас перебуває на самоізоляції. Учні навчаються дистанційно.

За словами директорки Миколаївської міської школи №32 Людмили Кривоногової, у них зафіксований один випадок захворювання на COVID-19.

“Одна дитина захворіла в другому класі. Увесь клас, який складається з 27 учнів, та троє педагогів відправлені на самоізоляцію. Вони перейшли на дистанційне навчання з 6-го вересня. До 15-го вересня включно працюватимуть на платформі онлайн-навчання”, — розповідає директорка ЗОШ № 32 Людмила Кривоногова.

За словами директора Миколаївської гімназії № 2 Володимира Федоренка, у п’ятницю (третього вересня — ред.) перевели на дистанційне навчання один одинадцятий клас.

Крім шкіл міста на самоізоляції перебуває одна група у закладі дошкільної освіти № 142. У закладах професійно-технічної освіти з підтвердженим діагнозом COVID-19 – одна дитина, а також одна група «Миколаївського вищого професійного училища технологій та дизайну».

Навчальні заклади відправляють статистику захворювання до Миколаївського обласного штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної ситуації природного характеру, пов’язаного із поширенням СОVID-19 з адресами проживання дітей, зазначивши, що вони перебувають на самоізоляції.

Джерело: Суспільне

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *