06.09.2020

У Львові в аеропорту застрягли іноземці, які приїхали до батьків

Держприкордонслужба не пускає їх в країну, оскільки не вважає дітьми, — громадянам США, Німеччини та Канади, які «застрягли», вже більш як 18 років.

В аеропорту Львова іноземців, які приїхали в гості до батьків, не впускають в країну. Про це повідомляє Європейська правда в неділю, 6 вересня.

Відомо, що в аеропорту застрягли громадяни США, Німеччини та Канади. Їх не пропускають через кордон, оскільки Держприкордонслужба вважає дітьми осіб тільки до 18 років.

Марія Ягла, яка застрягла в аеропорту, повідомила в Facebook, що пасажири, які прибули, з 17:30 суботи не можуть вийти з аеропорту.

«Всі вони мають законні (згідно з постановою КМУ 641 від 27 серпня 2020 року) підстави для в’їзду в Україну як іноземні громадяни, які є родичами першої лінії громадян України. Але наші українські чиновники для свого користування придумали один пунктик в вищезгаданій постанові, а саме, що іноземці , які їдуть до батьків-громадян України, повинні бути дітьми до 18 років. Хоча в постанові цього немає», — написала Ягла.

За її словами, пасажири мають всі необхідні документи, щоб в’їхати в Україну: свідоцтва про народження, про шлюб, копії паспортів батьків, медичну страховку тощо.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *