31.03.2020

У Львові коронавірус виявили у трьох водіїв громадського транспорту

Під час масового тестування на коронавірус у Львові захворювання виявили у трьох водіїв громадського транспорту.

У Львові у вівторок, 31 березня, під час експрес-тестування виявили коронавірус ще у двох водіїв громадського транспорту, їх ізолювали, а матеріали направили для проведення ПЛР-тесту. Про це заявив міський голова Андрій Садовий, передає прес-служба мерії.

Він нагадав, що з учорашнього дня в місті масово тестують водіїв трамваїв, тролейбусів і автобусів, працівників соцслужб — усіх, хто контактує з людьми.

«Вчора ми отримали через експрес-тестування позитивний результат у нашого водія трамвая. Сьогодні, станом на 12-ту годину, ми отримали позитивний експрес-тест у наших двох водіїв АТП-1. Ми далі проводимо тестування«, — зазначив Садовий.

За його словами, вчора у 5-ій лікарні жінка, яка мала запалення легенів, також отримала позитивний результат.

«Ми їх усіх відправляємо на ПЛР-тестування, тому що тоді вже буде 100-відсотковий результат. Люди повністю ізольовані, транспорт йде на повторну дезінфекцію. Ми далі будемо проводити експрес-тестування, тому що нам важливо відсікти тих людей, які можуть заразити інших. Двоє хлопців з АТП-1 стан здоров’я мали нормальний, хвилювання не було«, — повідомив мер.

Як уточнили на автотранспортному підприємстві (АТП), чоловіки — 1990 і 1976 років народження. Прийняті на роботу в березні цього року. Станом на 12:00, на АТП-1 експрес-тестами уже перевірили 30 водіїв. Тестування триватиме до кінця дня.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *