22.11.2020

У Львівській області дитина вдихнула цвях

Рентгенівський знімок показав, що через застряглий у бронхах цвях частина легень дівчинки майже перестала функціонувати.

У Жидачівському районі Львівської області 11-річна дівчинка випадково вдихнула канцелярський цвях, який застряг у бронхах. Дитину терміново прооперували хірурги Львівської обласної дитячої лікарні «Охматдит». Про це в суботу, 21 листопада, на своїй сторінці у Facebook повідомляє прес-служба лікарні.

«Дівчата жартували, поки одна з них випадкового не вдихнула канцелярський цвях. Вона почала кашляти, батьки відвезли її в найближчу лікарню, проте там їй не змогли допомогти», — йдеться в повідомленні лікарні.

Маленьку пацієнтку швидкої з Ходорівської міської лікарні госпіталізували до Львова. Дитині зробили рентген-знімок і слова пацієнтки про чужорідне тіло в бронхах підтвердилися — на знімку було чітко видно цвях.

«Це було дуже ювелірне втручання, адже діаметр трахеї дитини всього 8 мм і працювати там щипцями непросто, завжди є ризик профузної кровотечі, що означає смерть дитини. Але лікарям усе вдалося без найменших ускладнень», — розповіли в «Охматдиті».

Дівчинку оперували під наркозом спеціальними щипцями під оптичним контролем.

«З правого проміжного бронха дитини ми дістали канцелярський цвях з пластмасовою частиною і вістрям. Це було непросто, адже пластмасова частина цвяха повністю перекрила бронх так, що нижня частка правої легені майже не функціонувала», — розповів лікар Олександр Колодій, який оперував дитину.

У лікарні кажуть, що хірургічне втручання пройшло без ускладнень.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *