07.11.2019

У мерії Миколаєва озвучили аспекти підготовки до новорічних свят

Вже завтра на офіційному сайті Миколаївської міської ради будуть оголошені умови конкурсу на організацію та проведення головного новорічного свята міста.

Про це та інші важливі аспекти новорічно-різдвяної кампанії йшлося сьогодні під час робочої наради, повідомляють в мерії.

В ній взяли участь міський голова Олександр Сєнкевич, перший віцемер Володимир Криленко, начальник управління з питань культури та охорони культурної спадщини Юрій Любаров, директор департаменту ЖКГ ММР Сергій Коренєв, інші.

Місце проведення новорічного свята залишається незмінним – Соборна площа. Так само, як і час всієї новорічно-різдвяної кампанії: вона стартує 19 грудня, у день Святого Миколая, і триватиме до старого нового року, 13 січня 2020 року. Під час наради чимало уваги приділили обговоренню технічних аспектів свята. Адже Соборна площа досі не здана в експлуатацію, відповідно є необхідність чітко визначитися із розміщенням і підключенням новорічного оздоблення, атракціонів, Луна-парку, льодового катку, фуд-кортів, сцени і головної прикраси – ялинки.

На наступному тижні аналогічна нарада відбудеться безпосередньо на площі за участі представника кампанії «Пік-Строй», яка будувала Соборну. Аби на місці визначитися, що і як може працювати, що і яким чином можна на разі використовувати.

До того ж вже від завтра триватиме прийом документів від тих, хто виявить бажання взяти участь у конкурсі. Міська влада ставить завдання, аби кожне наступне свято Нового року відрізнялося від попередніх. Які будуть новинки і цікавинки – стане відомо тільки після проведення конкурсу.

Зараз відомо те, що біля Каштанового скверу ялинку встановлювати цього річ не будуть. Так само, через численні нарікання минулого року, там не будуть розміщувати ярмарок. Всі фуд-корти працюватимуть в одному місці. До того ж, зважуючи на досвід минулого року, скоріше за все, зменшиться їх кількість. Міський голова Олександр Сєнкевич наголосив, що в умовах конкурсу обов’язково має бути прописана умова щодо організації туалетів і прибирання площі. А ще – обережне використання простору навколо території фонтанів.

Наступна нарада відбудеться вже за участі всього організаційного комітету свята.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *