24.02.2019

У мерії розглянули ситуацію, пов’язану з будівництвом галереї Миколаївського терміналу хлібопродуктів

22 лютого, відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради, під час якого обговорили ситуацію, що склалася навколо будівництва і функціонування галереї Миколаївського терміналу хлібопродуктів, розташованої біля житлового будинку по вул. Заводській, 35.

Як стало відомо в ході засідання виконкому міськради, проблема полягає в тому, що відповідно до Генерального плану Миколаєва і зонінгом дана територія відноситься до промислової зони. На даний момент там знаходиться ряд великих промислових об’єктів. При цьому на зазначеній території розташовані кілька житлових будинків.

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

Місцеві жителі скаржаться на функціонування промислових об’єктів, зокрема галереї Миколаївського терміналу хлібопродуктів. Вони відзначають, що цей об’єкт є джерелом дискомфорту, оскільки, на їхню думку, діяльність терміналу порушує екологічні та санітарні норми.

Перший заступник міського голови Володимир Криленко, дав доручення розглянути необхідність створення комісії, яка б перевірила дотримання екологічних та санітарних норм. У неї складу мають увійти фахівці департаменту ЖКГ та державної екологічної інспекції в Миколаївській області.

Крім того, як стало відомо в ході засідання виконкому міської ради, майданчик, на якому відбувається будівництво зазначеної галереї, не огороджена. Що також йде врозріз з чинним законодавством.

Володимир Криленко дав доручення управлінню державного архітектурно-будівельного контролю сьогодні ж виїхати на місце, провести перевірку і вжити відповідних заходів.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *