15.07.2021

У мерії розповіли, чому в маршрутках Миколаєва вийшли з ладу GPS-трекери


У зв’язку з технічними неполадками в Миколаєві погано працюють GPS-трекери, що дозволяють відстежувати місце розташування і час прибуття громадського транспорту.

Про це повідомив заступник начальника управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій мерії Миколаєва Олег Кукса.

Раніше миколаївці стали скаржитися на неробочі GPS-трекери, встановлені в маршрутках.

За словами чиновника, GPS-трекери часто виходять з ладу через погану роботи оператора, тому на сьогоднішній день перевізники зайняті переходом на іншого оператора.

GPS-трекери на даний момент переходять з одного підприємства на інше. Замовник не виконував свої обов’язки. Вони (перевізники, — ред.) знайшли іншого оператора і поступово переходять. За один день перевізник не може перейти — це величезна робота. Проблема в операторі, який обслуговує GPS-трекери. То з ними неможливо зв’язатися, то він поїхав за кордон, то ще щось, — повідомив він.

Також він підкреслив, що GPS-трекери встановлені у всіх пасажирських автобусах.

GPS-трекери встановлено на всіх машинах. Проблема в тому, що вони виходять з ладу або відбувається якийсь збій. Замовник, який має виконувати ці роботи, знаходиться за межами Миколаєва. У цьому вся суть. Треба встановлювати GPS-трекери під нового оператора, — сказав Олег Кукса.

Джерело: Шиповник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.