09.09.2021

У Миколаєві відкрили фотовиставку «Шануємо лікарів»

Восьмого вересня в Миколаївському обласному краєзнавчому музеї вдруге відкрили фотовиставку «Шануємо лікарів». На світлинах зображені медики з різних лікарень Миколаївщини, більшість світлин зроблені під час їхньої роботи.

Про це з відкриття виставки повідомляє кореспондент Суспільного Олександр Гордієнко.

На пластикових табличках зображені як по одній людині, так і по декілька, на деяких — колективи лікарень.

Організаторка Олена Горячева розповідає, за яким принципом обирала героїв та заклади для своїх ілюстрованих історій.

«Ми обираємо лікарів, які працюють в «HealthLink». Ми обирали тих лікарів, які добре проводять мотиваційні консультації, і багатьом людям допомагають тестуватися і виявляють ВІЛ-інфекцію», — говорить Олена Горячева.

На виставці представлені 35 світлин, надрукованих на пластику у форматі А3. Поряд із фото короткі відомості про лікарів, опис роботи, цікаві моменти з лікарняної практики.

На одній з таких — сімейний лікар Вознесенського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Іван Леськів. Чоловік працює в галузі охорони здоров’я ще з університету.

«Лікар і пацієнт зустрічаються переважно в поганих ситуаціях. Про негатив легше говорити, про негатив легше написати, от це і буде сенсаційно. А от чогось доброго про лікарів дуже мало. Це добра ініціатива, я вважаю це дуже корисним», — розповідає Іван Леськів.

«Шануємо лікарів»: на фотовиставці у Миколаєві представили 35 світлин медпрацівників регіонуФото: Олександра Гордієнка/Суспільне Миколаїв
Експозиція розташована на двох поверхах музею, першому і третьому. Побачити виставку в «Старофлотських казармах» усі охочі зможуть до 25 жовтня.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *