10.09.2019

У Миколаєва з’явився новий бренд

Логотипом Миколаєва є блакитна буква М складена із двох повних повітря вітрил.

Розробкою бренду Миколаєва на замовлення ГО «МРІЙДІЙ» займалась брендингова агенція «Brendari» з Івано-Франківська, що до цього створила бренд Івано-Франківська, гірського містечка Татарів, футбольних клубів «Прикарпаття» Івано-Франківськ та «Рух» Львів і близько 200 комерційних проектів.
Також команда брала участь у ребрендингу гірськолижного курорту Буковель.
Усі витрати на розробку бренду міста Миколаїв взяла на себе ГО «МРІЙДІЙ».

Логотипом Миколаєва є блакитна буква М складена із двох повних повітря вітрил.
«М» стоїть на хвилях, а над нею майорить прапор, вказуючи напрям попутного вітру.
Під знаком розташований блок з назвою та гаслом міста.
Логотип Миколаєва має три основних версії:
1. Основна — знак і шрифтовий блок. Є пріоритетною до використання.
2. Велика — знак замкнутий у форму щита із горизонтальними блакитно-рожевими лініями.
Переважно використовується для яскравих комунікаційних (рекламних) матеріалів та сувенірної продукції.
3. Муніципальна — знак замкнутий у форму щита суцільно-блакитного кольору. Призначений, перш за все, для потреб влади міста.
Гаслом бренду Миколаєва є «Місто на хвилі», яке говорить про те, що місто стоїться на воді у прямому розумінні, а також, що місто є сучасним та актуальним.
Фірмовим кольором бренду є блакитний — колір води, яка оточує місто, а допоміжним є рожевий — колір заходу і сходу сонця над водою. Разом вони створюють приємну і контрастну пару, унікальну для брендування міст в Україні. Окрім них також використовується чорний та білий.
Новий бренд Миколаєва використовуватимуть на сувенірах (футболки, кепки, значки, посуд, сумки тощо), комунікаційних матеріалах (зовнішня реклама, Інтернет тощо), а також документах, транспорті та міських об’єктах.

Усі права майнові авторські права на бренд Миколаєва належать ГО «МРІЙДІЙ». Якщо міська рада затвердить його як офіційний МРІЙДІЙ передасть права місту.
Також на сайті громадської організації є спеціальна сторінка з усіма оригінальними файлами бренду. Сам бренд є вільним до використання, тобто кожен зможе використовувати його без будь-яких погоджень.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *