01.07.2021

У Миколаєві активно тривають роботи з модернізації потужної котельні на Самойловича, 42 (ФОТО)

У Корабельному районі активно тривають роботи з модернізації потужної котельні на Самойловича, 42

Проєкт Світового банку, за яким минулоріч у Миколаєві було реконструйовано 3 районні котельні на вул. Спортивній, 1К, Білій, 71 та проспекті Героїв України, 72, й надалі реалізується, аби споживачі ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» отримували якісні послуги теплопостачання. Наразі активно тривають роботи на котельні за адресою: вул. Самойловича, 42 у Корабельному районі м. Миколаєва.
«Ми націлені на результат. Перше: якісні послуги для абонентів. Друге: економія енергоносіїв — природного газу, електроенергії і води. Третє: зниження витрат на обслуговування котельної. Проведені минулоріч заходи з модернізації трьох районних котельних показали, що вони є вкрай ефективними та потрібними як місту, так і підприємству. Ми маємо зрозуміти, що котельні, яким по 40-50 років потребують оновлення. Над цим ми і працюємо», — коментує директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов.
Так, на сьогодні на котельній, що опалює увесь Корабельний район, зокрема:
— виконано установку сучасної системи хімводопідготовкита автоматичного підживлення тиепломереж;
— встановлено мережеві та котлові насоси;
— змонтовано три теплообмінники;
— монтуються залізобетонні канали для трубопроводів обв’язки;
— виконані фундаменти для встановлення сучасних котлів та газових пальників.
«Загалом на цій котельні передбачається заміна двох котлів КВГМ- 20 на два нові газові водогрійні котли фірми «Viessmann» типу Vitomax D HW, тепловою потужністю 23,3 МВт, кожен з пальниками німецької фірми «Еlсо». Також, на даному об’єкті передбачається заміна пальників і автоматики для існуючого газового котла ПТВМ- 30 ст. №1, установка перетворювачів частоти датської фірми «Danfoss» на двигуни існуючих димососів і вентилятора подання повітря для котла ПТВМ- 30 ст. №1, заміна мережевих насосів на німецькі насоси фірми «Wilo» з частотними перетворювачами, установка сучасної системи водопідготовки, заміна трубопроводів, запорно-регулюючої арматури і установка системи управління котельною», — розповідає Микола Логвінов.

Загальне приєднане навантаження котельної — близько 50 Гкал в годину.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.