12.10.2021

У Миколаєві благодійники створюють соціальний календар

11 жовтня у Миколаєві стартував соціальний проєкт «Особлива душа українки». 12 жінок, які виховують дітей з інвалідністю, протягом двох днів фотографуватимуться в українському вбранні для створення соціального календаря.

Про це розповіла голова миколаївського обласного фонду «Доброта та довіра» Валентина Ткаченко.

За словами Валентини Ткаченко, після завершення проєкту випустять соціальний календар. У календарі будуть зображені 12 мам, котрі виховують дітей з інвалідністю. Кожен місяць буде присвячений якомусь діагнозу.

«Це буде не просто красива картинка, цей календар нестиме соціальний характер. Тобто ми будемо писати якісь цитати для того, щоб пояснити, що існують дітки з тим чи іншим діагнозом. Вбрання та прикраси не повторюватимуться. Кожна жінка в різних образах», — розказала Валентина Ткаченко.

Перед фотосесією жінкам роблять зачіски та макіяж.

«Це героїчні жінки, які ростять і віддають свою любов діткам. Це особливі мами. Я та інші майстри даємо їм можливість відчувати себе красивими», — розказала перукарка Алла Пекарська.

Локація — музей російського драматичного театру.

Першою фотографували Інну Цегельну. Жінка виховує двох дітей. 5-річного сина та чотиримісячну доньку. У хлопчика дитячий церебральний параліч. Жінка намагається брати участь у різних соціальних проєктах. Говорить, що тут вона може відпочити та відволіктися від буденності.

«Все дуже насичено, приємно. Ти відриваєшся від атмосфери, що ти сидиш вдома. Весь час ти з дитиною. Дитина лежача, ти весь час з ним. А тут макіяж, зачіска. Для мене це відпочинок», — сказала Інна Цегельна.

Фотографує жінок Миколаївський фотограф Сергій Булкін. На одну модель витрачає 20 хвилин. Говорить, що до кожної потрібно знайти підхід. Адже жінки всі різні.

«Чому я вирішив взяти участь у проєкті? Тому що це діти. Діти сонця їх називають, а тим більше мами, які живуть з цими дітьми, котрі вчать їх жити, які вирішують всі їхні проблеми. Їм теж хочеться свята«, — розповів Сергій Булкін.

12 жовтня фотографуватимуть ще шість жінок.

Календар розміром 42 на 59 см друкуватимуть наприкінці листопада у Києві.

Джерело: Суспільне

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *