20.09.2019

У Миколаєві ввели в експлуатацію найбільше судно України NIBULON MAХ

20 вересня на Миколаївщині введено найбільше за останні 15 років незалежності України і за всю історію суднобудівного заводу «НІБУЛОН» судно – 140-метровий плавкран з двома крановими частинами та зерносховищем на 10 тис. тонн NIBULON MAХ.

Сталося це у рамках проведення міжнародного форуму TRANS EXPO ODESA-MYKOLAIV 2019.

Повідомляє Миколаївська обласна державна адміністрація.

 ФОТО. 

«Доброго дня, шановні присутні! Доброго дня, Миколаївщино! Я хочу привітати вас з цим днем, бо кожен має відношення до сьогоднішньої події – коли ми бачимо не на словах, а на ділі, і бачимо реальний результат. Хочу подякувати керівнику та засновнику підприємства, Герою України Олексію Вадатурському. Це для мене поважна мить, коли можу подякувати за всі добрі справи, а насамперед, за сьогоднішню подію. Бо це — робочі місця, сім’ї, які працюють, а найголовніше – повага за те, що в Україні почала відроджуватися справа, яка дуже давно запинилася. За це вам дякую!», — сказав Олександр Стаднік.

Сьогодні на території заводу також працювала виставка «Суднобудування та водний транспорт 2019». У заході взяли участь десятки іноземних та українських компаній морської галузі, діяльність яких пов’язана з внутрішніми та міжнародними морськими і річковими перевезеннями, постачальники навігаційного і суднового устаткування, тренажерні центри, порти і термінали, суднобудівні і судноремонтні заводи, крюїнгові компанії, а також компанії, що надають сюрвеєрскі, страхові, консалтингові послуги, профільні вищі та професійно-технічні навчальні заклади.

Не менш цікавим буде й другий день форуму.

Програма заходів 21 вересня дозволяє усім охочим до 16:00:

—  продовжити знайомство з експозицією спеціалізованої виставки «Суднобудування та водний транспорт 2019»;

—  оглянути підприємство з екскурсією: ознайомлення з практичним досвідом компанії «НІБУЛОН» у відновленні суднобудування, огляд потужностей заводу з демонстрацією основних виробничих процесів – від виготовлення деталей до формування міцних корпусів суден, огляд сучасного флоту компанії «НІБУЛОН»;

—  прогулятися на пасажирських суднах «НІБУЛОН Експрес».

Вхід вільний.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *