01.07.2021

У Миколаєві вибрали МАФи, які встановлять на Соборній площі

Сьогодні, 1-го липня, в Миколаївській міськраді відбулося засідання робочої групи з питань розгляду пропозицій щодо організації дозвілля населення, на якому пройшло голосування по вибору МАФів, які будуть стояти на Соборній площі круглий рік.

Як розповів перший заступник міського голови Віталій Луков, на Соборній площі визначать три «острівця», кожен по 20 метрів квадратних — «для організації дозвілля населення». На них будуть розташовуватися мобільні тимчасові споруди, які можна демонтувати протягом доби. Одним з головних умов Луков вказав заборону на торгівлю алкоголем і розведення відкритого вогню.

Всього надійшло 6 пропозицій від підприємців, ми постаралися максимально відкрито поширити їх по соцмережах і ЗМІ, — розповів Луков.

Після демонстрації об’єктів з коротким описом, робоча група проголосувала за пропозицію ТОВ «ІнвестСітіГруп» у вигляді куба з облаштуванням фотозоні у вигляді букв «МИ Миколаївці».

Відзначимо, що розмір букв буде близько 2,5 метрів. Представник фірми переможця розповів журналістам, що в перебігу двох тижнів буде зроблений проект, і об’єкт з’явиться на площі приблизно через два місяці. Там він перебуватиме, за попередніми даними, круглий рік.

Віталій Луков уточнив, що незважаючи на те, що в голосуванні по соцмережах визначилося кілька лідерів, на площі будуть встановлені МАФи тільки від однієї фірми, щоб не розбавляти загальний стиль.

Пролунав також питання: чому підприємцям виділяють місця на Соборній площі, яка ще не введена в експлуатацію? На що Луків пообіцяв дати відповідь, але письмово.

Джерело: ІншеТВ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.