24.11.2021

У Миколаєві виконком не підтримав повернення пільг для пенсіонерів

На засіданні виконкому Миколаївської міськради, що відбулося сьогодні, 24 листопада, депутат міськради Микола Карцев виніс проект рішення про повернення пільг на проїзд в ранкове робоче перевезення для пенсіонерів.

Проте виконком його не підтримав.

Про це повідомляє кореспондент Інше ТБ.

В’ячеслав Карцев сказав, що «пенсіонери стикаються з труднощами та обмеженнями їхніх прав». Але з ним не погодились члени виконкому.

Так, Катерина Стоколяс нагадала, що карантин з коронавірусу в Україні діє до 31 грудня 2021 року. «Хочу зазначити, що карантинні обмеження щодо транспорту у всіх зонах — «зеленої», «жовтої», «помаранчевої» та «червоної» — для транспорту однакові: кількість пасажирів дорівнює кількості місць для сидіння. При всій повазі до людей похилого віку я хочу сказати, що якщо ми зараз підтримаємо вашу пропозицію, у нас і так на зупинках зараз у годину пік капець відбувається, а буде ще гірше. Тому що у нас пенсіонери о 7-й годині ранку їздять на ринок. Ринки у нас працюють до обіду, і можна їздити після 10-ї години ранку. Якщо їм треба їхати до лікаря, треба виходити з цієї ситуації — домовлятися з лікарями після 10 години ранку. Якщо ми зараз скасуємо це, то у нас будуть черги вдвічі-втричі більше на зупинках, і люди не встигатимуть на роботу. Мені як працівнику підприємства («Миколаївпастранс» — прим.ред.) дзвонять пасажири і кажуть: ми простояли в черзі 40 хвилин, і нас оштрафували на роботі за запізнення, роботодавці зняли премію. Тому я закликаю не підтримувати це рішення», — сказала Катерина Стоколяс, яку підтримав Микита Плеханов.

«Щодня або я, або мої колеги з управління транспорту моніторимо ситуацію, і, вибачте, впевнено можу сказати, що протягом того часу, скільки діє рішення виконкому, ми вибачалися тоді, коли приймали це рішення, перед людьми похилого віку, вони вже звикли до того, що в цей час їм не потрібно без необхідності кудись виїжджати. Запитання вже стабілізуватися. Тому я б просив — не треба тут політики. Прийняттям цього рішення ми тільки підвищимо ризик захворюваності тих людей, які й так мають хронічні захворювання, які є більш вразливими до цієї зарази, яка називається COVID-інфекція. Навіть із цього погляду цього робити не потрібно, не потрібно додатково розхитувати цю ситуацію», — сказав заступник міського голови Юрій Андрієнко.

Усього 2 члени виконкому підтримали проект, проти було 8, семеро утрималися.

One Response to У Миколаєві виконком не підтримав повернення пільг для пенсіонерів

  1. Як вам не соромно, члени виконкому. Люди похилого віку заслужили безплатний проїзд, НАШі «зелені» хотять лишити всього. Якщо пенсіонер вранці їде на роботу то йому потрібно кланятись за працю, тому що молодь на таку зарплату іти не хоче. А шановна Катя Стокопляс краще хай організує роботу на своемі піприємстві. С О Р О М !!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *