05.09.2021

У Миколаєві восени відкриється барнхаус для людей, які постраждали від домашнього насильства

Як повідомив віце-мер Миколаєва Анатолій Петров, пів року назад територіальні центри надання соціальних послуг в місті були переформатовані в інші режими роботи.

— Було відкрито в 4 центрах групи для дітей з інвалідністю, досить позитивні мають відгуки жителів. Також працюємо з фондами. У центрі дітей, сім’ї та молоді ми відкрили денний центр і сьогодні вже виконуються ремонтні роботи над створенням притулку для людей, які постраждали від домашнього насильства, — зазначив Петров.

За словами Анатолія Петрова, за пів року в центр звернулися за допомогою 1 460 осіб. Також центр супроводжує 11 сімей будинків сімейного типу, 12 прийомних сімей та 600 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

— У жовтні плануємо відкрити центр для людей, які постраждали від домашнього насильства. Це не тільки притулок, але й барнхаус, кімната, де можуть провести роботу з дитиною, які постраждали від домашнього насильства, або від сексуального насильства, такі випадки в Миколаєві є, їх було 5 в минулому році, — підкреслив віце-мер.

Петров додав, що на реалізацію барнахуса міськрада залучила інвестиційні кошти і брав участь в програмі міністерства соціальної політики України, за рахунок чого вдалося отримати 3 мільйона 195 тисяч гривень для виконання робіт і забезпечення притулку всім необхідним для подальшого функціонування.

Джерело: 0512.com.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.