12.09.2019

У Миколаєві вручили ключі від квартири молодому лікарю-педіатру

У четвер, 12 вересня, молодому фахівцю ЦПМСД №4 сімейної амбулаторії №5, що розташована у мкр. Матвіївка, вручили ключі від нової службової квартири.

Цю почесну місію виконав міський голова Олександр Сєнкевич під час презентації впровадження єдиного медичного інформаційного простору міста, повідомили в прес-службі.

Трикімнатну службову квартиру отримала Алла Ніколаєнко, яка почала працювати лікарем-педіатром після закінчення інтернатури. В амбулаторії молодий фахівець працює з 1 серпня поточного року, але встигла позитивно зарекомендувати себе нарівні з багатьма профільними лікарями. Наразі з нею укладено 903 декларації, що складає біля 70% від дитячого населення Матвіївки. Тож, кадрове питання стосовно обслуговування дітей у віддаленому мікрорайоні було вирішено.

Олександр Сєнкевич привітав молодого спеціаліста з таким чудовим надбанням та побажав, щоб її нова оселя стала  осередком тепла, злагоди та початком славного й перспективного майбутнього.

— Медицина має бути максимально наближеною до місця проживання отримувачів відповідних послуг. Переконаний, що такі кроки змінять ситуацію на краще, — резюмував міський голова.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *