11.09.2021

У Миколаєві відбувся етап чемпіонату області з мініфутболу

10 вересня 20 дитячих команд з Миколаївщини змагались в регіональному етапі чемпіонату з мініфутболу «Кубок єднання 2021». Протистояння відбулось на стадіоні в парку «Перемога».

За перебігом змагань слідкував кореспондент Суспільного Олександр Гордієнко.

Стандартне поле розділили на чотири окремі майданчики за розмірами для мініфутболу. Змагались чотири групи по п’ять команд. Спортсмени 2010-2011 років народження.

У Миколаєві відбувся етап чемпіонату з міні-футболу

Чотири гравці в полі один у воротах. Два тайми по десять хвилин. Грають одразу на чотирьох майданчиках.

«Команди гратимуть груповий турнір, кожен зустрічається на груповому етапі з кожним. Виходять в фінал і потім грають навхрест: перша з другою, друга з першою. Правила стандартні для мініфутболу, але без суворих ліній, без суворого вводу м’яча, для того, щоб це було швидко, динамічно та цікаво для дітей», – розповів головний суддя змагань Сергій Болілий.

У Миколаєві відбувся етап чемпіонату з міні-футболу

Фіналістом турніру стала команда спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Миколаїв», яка представить Миколаївщину на всеукраїнських змаганнях у Луцьку.

У Миколаєві відбувся етап чемпіонату з міні-футболу

Інші учасники місцевого відбіркового етапу отримали медалі, нагороди, грамоти та призи.

«Кубок єднання 2021» розпочався у всіх обласних центрах України 10 вересня та триватиме до 26 вересня. Тоді ж і відбудуться фінальні ігри.

Джерело: Суспільне

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.