20.06.2021

У Миколаєві відбувся мініфестиваль повітряних зміїв (ФОТО)

Запусти мрію в небо: у Миколаєві відбувся мініфестиваль повітряних зміїв

У Миколаєві на пляжі «Стрілка» відбувся мініфестиваль повітряних зміїв «Запусти мрію в небо».

У заході брали участь сім’ї учасників антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил, а також вимушено переміщені особи.

Раніше мініфестиваль, призначений на 19 червня, відмінили через дощову погоду у Миколаєві. Втім, зі слів авторки проєкту Анни Компанієць,коли побачили, що опадів за прогнозом немає, вирішили зібратись. Всіх літунів учасники виготовляли власноруч.

«Ми із сім’ями ВПО та ветеранів АТО запускаємо повітряних зміїв, власноруч виготовлених на базі центру підтримки у Миколаєві. Хороша погода, вітерець якраз для повітряних зміїв«, ‒ розповіла Анна Компанієць.

До запуску зміїв долучились дві сім’ї. Серед них Марина Павлович із чоловіком та двома дітками. З її слів, свого другого змія доробляли вночі, а вже 19 червня запустили його.

«Нас запросили на дуже цікавий проєкт, ми спробували, були на презентації, дітям дуже сподобалось», ‒ сказала Марина Павлович.

Наступного разу запускати зміїв планують 26 червня.

Запусти мрію в небо: у Миколаєві відбувся мініфестиваль повітряних зміївЗапусти мрію в небо: у Миколаєві відбувся мініфестиваль повітряних зміївЗапусти мрію в небо: у Миколаєві відбувся мініфестиваль повітряних зміївЗапусти мрію в небо: у Миколаєві відбувся мініфестиваль повітряних зміїв

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *