23.08.2021

У Миколаєві відбувся разовий турнір серед баскетболістів-аматорів

У Миколаєві відбувся разовий турнір серед баскетболістів-аматорівНа спортивному майданчику у Миколаївському яхт-клубі 22 серпня відбувся разовий турнір для баскетболістів-аматорів. Зібрали 14 команд.

На турнірі з баскетболу грали три на три.

«Цей турнір не має призового фонду. Все для того, щоб була можливість проявити свою любов до баскетболу. Сьогодні (22 серпня – ред.) без нагород, лише для активного проведення вихідного дня та з нагоди Дня Незалежності України», – говорить президент Миколаївської обласної федерації баскетболу Олександр Раєвський.

Микола Дмитрієв грає за команду «Орли». Говорить, що гравці налаштовані на перемогу. Сам чоловік, як аматор, в іграх з вуличного баскетболу бере участь вже шість років поспіль. Раніше і сам організовував турніри.

«У нас багато людей-аматорів, які люблять грати у баскетбол. Звернули увагу, що багато з’явилося майданчиків, але більшість вуличних гравців не тримають зв’язок з федерацією баскетболу», – розповів учасник турніру Микола Дмитрієв.

Підтримати гравців та просто подивитися на гру прийшли пересічні миколаївці. Наталія Качура з чоловіком спостерігають за грою ззовні. Жінка говорить, що конкретної команди, за кого вболівати, не мають.

«Якщо є якісь спортивні заходи та є вільний час, я намагаюся відвідувати. Мені зателефонувала племінниця. Сказала, що тут буде гра в баскетбол, от ми з чоловіком зібралися і прийшли. Вільна хвилинка є і відпочити, і подивитися, і повболівати», – розповіла глядачка Наталія Качура.

Аби надихнути гравців на результат, організатори запросили гравців Муніципального баскетбольного клубу «Миколаїв». Учасники могли поспілкуватися та зробити світлини на згадку.

За результатами змагань перше місце посіла команда «Кріпиші», другу сходинку турнірної таблиці зайняла команда «Дрова», третіми були «Орли».

У Миколаєві відбувся разовий турнір серед баскетболістів-аматорів

Переможці отримали медалі, кубки, а також футболки від МБК «Миколаїв».

Турнір відбувався за підтримки управління молоді та спорту Миколаївської облдержадміністрації та МБК «Миколаїв».

Джерело: Суспільне

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *