09.09.2021

У Миколаєві відбувся черговий рейд щодо виявлення стоків та звалищ сміття у прибережній зоні

Сьогодні, 9 вересня, відбувся рейд щодо виявлення стоків та звалищ сміття у прибережній зоні. У ньому взяли участь представники адміністрації Центрального району, КП «Миколаїввводоканал», громадськості та екологи.

Це вже п’ятий такий рейд. Вони відбуваються на виконання доручення першого заступника міського голови Віталія Лукова та у рамках Концепції розвитку річок та маломірного судноплавства у місті Миколаєві на 2019-2030 роки.

Учасники рейдових груп вже перевірили берегові лінії мрк. Намив, Корабельного району, частини Центрального району та ділянку від понтонного моста, що веде до мкр. Аляуди, і до мрк. Казарського. Сьогодні же під приціл перевіряючих потрапили прибережні лінії Варварівки, Матвіївки, та Соляних.

За підсумками роботи було виявлено понад 20 джерел витоків. Це може бути дощова каналізація або незаконні каналізаційні колектори. Крім цього, в прибережній зоні зафіксовано й низку стихійних звалищ.

Виявлені джерела стоків нанесуть на інтерактивну карту, розроблену громадськими активістами. Також буде проведено аналіз щодо законності, безпечності таких джерел зливу води і вирішено питання щодо ліквідації стихійних звалищ та накладення штрафних санкцій.

Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *