25.11.2021

У Миколаєві відбудеться Міжнародний Форум

25-27 листопада в Миколаєві відбудеться Міжнародний Форум громадських об’єднань ветеранів.

Мета Форуму , підвищити ефективність діяльності ветеранських організацій, їх мотивацію, спроможність та роль в удосконаленні державної та місцевих політик соціального захисту ветеранів, їх реабілітації та адаптації до активного цивільного життя.

Форум відбудеться за ініціативи Миколаївської громадської організації «Асоціація ветеранів та інвалідів АТО» та підтримки Міністерства у справах ветеранів України.

На Форумі будуть розглянуті такі питання: — ветеранські простори;
— національно-патріотичне виховання;
— лікування та реабілітація;
— соціальна та професійна адаптація;
— надання статусів, житла та землі;
— ветеранський спорт.

Організатори сподіваються, що результатом Форуму стане формування пропозицій щодо подальших програм і проектів щодо зміцнення інституційної спроможності ветеранської спільноти, співпраці органів влади та об’єднань учасників бойових дій, соціального захисту і підтримки ветеранів війни та родин загиблих, формування позитивного образу ветерана російсько-української війни та його ролі у національно-патріотичному вихованні. Партнери Форуму: ГО «Рух ветеранів України», ГО «Ветеранське Братство». Форум пройде у Чорноморському університеті імені Петра Могили з дотриманням усіх карантинних вимог..

Очікується приїзд закордонних учасників.

М.Гаранін

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *