08.07.2021

У Миколаєві відбудеться показ соціальних кіноісторій на тему медіаграмотності

12 липня о 18:00 в громадському просторі (8 ПРИЧАЛ) відбудеться презентація та показ кіноісторій на тему медіаграмотності в рамках соціального проєкту «Інформаційна Вакцина для молоді Миколаєва».

Захід орієнтовано на журналістів та активних миколаївців, які зацікавлені сферою культури, медіа та кіно.

Під час презентації буде представлено серію із трьох короткометражних кіноісторій на тему медіаграмотності. В презентації візьмуть участь миколаївські актори та представники знімальної групи, громадські діячі Миколаєва та України.

Інформаційна Вакцина для молоді Миколаєва – соціальний проєкт на тему медіаграмотності. Мета проєкту – привернути увагу до проблеми відповідального споживання інформації, розповісти про засоби впливу на суспільну думку та способи захисту від інформаційних маніпуляцій.

Організатор проєкту – миколаївська компанія Imaginsea Studios, яка об’єднує молодих фільммейкерів і медійників, здійснює виробництво відеоконтенту, направленого на розвиток сучасного українського кінематографа, виступає ініціатором проведення соціальних освітніх заходів для молоді України на тему комунікацій та медіа.

Ініціатива реалізується в рамках проєкту «Молодіжна школа соціально-відповідального бізнесу: навчання для протидії наслідкам пандемії COVID-19» бізнес-платформи «МрійДій» за підтримки Уряду Швеції та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні «Посилене партнерство для сталого розвитку».

Партнерами проєкту виступають громадські організації «Українська академія лідерства», «Центр демократії та верховенства права», «Інтерньюз-Україна», Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, громадський простір *8 ПРИЧАЛ, інтернент-журнал «NikLife», продюсерський центр «Made in Odessa», Управління молодіжної політики Миколаївської міської ради, Управління молоді та спорту Миколаївської ОДА, Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Миколаївської ОДА. Ініціативу також підтримує Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при Міністерстві культури та інформаційної політики України.

Захід відбудеться в м. Миколаїв в понеділок, 12 липня 2021 року з 18:00 до 19:20 за адресою: громадський простір *8 ПРИЧАЛ (Варварівський узвіз, 5а).

Попередня акредитація не є обов’язковою. З організаційних питань звертайтеся за контактами: 0971948857, imaginsea@gmail.com.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *