24.01.2020

Відкриття виставки стендів «Українське військо 1917-1921»

На свято нагородження прибули учасники з різних куточків Миколаївщини.

22 січня, у День Соборності України в обласній бібліотеці для дітей ім. В.О. Лягіна відбулося урочисте підведення підсумків обласного конкурсу Відкритий лист до захисника Вітчизни, ініційованого громадською організацію «Миколаївська обласна асоціація ветеранів Афганістану та АТО» (керівник Віктор Білик)  за участі Василя Павлова і Віктора Чулкова

Роботи оцінювало журі у складі: Людмила Чижова, миколаївська поетеса, Олександр Мачула, письменник, голова громадської організації Українське товариство «Просвіта» ім. М.М. Аркаса, Інна Береза, літературознавець, член Миколаївської «Просвіти».

На адресу журі надійшло  112 листів. Дитяча творчість глибоко схвилювала усіх присутніх в залі бібліотеки. Щире звернення до  захисників, палкі поетичні і прозові рядки про любов до рідної землі не залишили нікого  байдужими.

Свято вдало доповнювали виступи художніх колективів міського Палацу творчості учнів м. Миколаєва.

Організатори конкурсу заздалегідь потурбувалися про те, щоб кожен з переможців (а ними стали 25 учасників у 3-х різних вікових категоріях  у номінаціях «Проза» і «Поезія») отримали нагороди: дипломи і заохочувальні подарунки.  Не залишилися без відзнак і всі інші учасники конкурсу – вони отримали Подячні листи.

Переможцями конкурсу стали: у номінації «Проза» — Лотоцька Анна (Доманівська ЗЗСО №2), Стог Мар`яна (Каменуватська ЗОШ Братського р-ну), Приходько Дар`я (гімназія м. Первомайська).

У номінації «Поезія» —  Дегодій Амалія (Маложенівська ЗОШ Єланецького р-ну), Риколенко Олеся (Воскресенська ЗОШ Вітовського р-ну), Єрмолаєва Катерина (Мішково-Погорілівська ЗОШ Вітовського р-ну).

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.